• f5e4157711

Spot drita PL608

Përshkrim i shkurtër:

Projektor i montuar në sipërfaqe prej alumini në stok i kompletuar me paketim Integral CREE LED (6 copë). Xhami i kalitur, pajisje e vlerësuar me IP67 dhe e konfiguruar sipas opsioneve të rrezeve 10/40 gradë. Asnjë nyje mekanike me burimin e dritës siguron mbrojtje të fortë kundër hyrjes së ujit. Produkti funksionon në takime të lezetshme të gjitha kërkesat e temperaturës së prekjes.i përshtatshëm për ndriçimin e pemëve të vogla/mesatare, të jashtme të ndërtesave, kolonave.Mini dritat spot alumini me fuqi 6*1W.E lehtë dhe e lehtë për t'u instaluar, e përshtatshme për instalim në shumë vende, parqe të vogla, kopshte, lëndina, oborre, etj. Temperatura e ngjyrave mund të kontrollohet sipas kërkesave të vendit të ngjarjes.Sipërfaqja gri dhe përpunimi i mjeshtërisë e bëjnë atë të ketë një stil dizajni industrial.Ky shtyllë llambë kopshti mund të vendoset në kontrollin RGB ose DMX RGB.Instaluar në projektin e kopshtit mund të zbukurojë më mirë të gjithë peizazhin.Mund të përdoret si dritat e pemëve, ndriçimi i jashtëm i shtëpisë, ndriçimi industrial i jashtëm, ndriçimi në qendër të vëmendjes.


PL608

Detajet e produktit

Transporti dhe paketimi

Testimi i produktit

Certifikata

Ne jemi ndryshe

Etiketat e produktit

Qitje fizike

1

PËRSHKRIM

Burimi i dritës LED LED me fuqi të lartë
Ngjyra e çelur RGB, CW.WW, NW, E kuqe, Jeshile, Blu, Qelibar
Materiali Alumini
Optika S1O° / F4O°
Fuqia 6x1 W (3x1 W)
Furnizimi me energji elektrike N/A
Dimensioni 93X70X112
Pesha 3OOg
Vlerësimi IP IP67
Miratimet CE.RoHS.IP
Temperatura e ambientit -20°C ~ +45°C
Jetë mesatare 5O,OOOHrs
Aksesorë (opsionale) N/A
Aplikacionet Indoor/Jashtë/La ndsca pe

PL608 DRITË SPOT

PL608
NUMRI I MODELIT. Markë LED Ngjyrë Trare PowerMode Input Instalime elektrike Kabllo Fuqia Fluksi i ndritshëm Dimensioni Madhësia e stërvitjes
PL608 CREE CW, WW, NW, E kuqe jeshile, Blu, Qelibar S10/F40 Rryma konstante 350 mA Seria Kabllo 3M 2X0.75mm² 6W 500 LM 93X70X112 N/A
PL608D CREE CW, WW, NW, E kuqe jeshile, Blu, Qelibar S10/F40 Tension konstant 24 VDC Paralele Kabllo 3M 2X0.75mm² 6.5 W 500 LM 93X70X112 N/A
PL608RGB CREE 2R+2G+2B S10/F40 Rryma konstante 350 mA Seria Kabllo 2x3M 4X0.5mm² 6W N/A 93X70X112 N/A
PL608DMX-RGB CREE 2R+2G+2B S10/F40 Tension konstant Kontrollues DMX 24 VDC Paralele Kabllo 1.1M 4X0.5mm² 6.5 W N/A 93X70X112 N/A
PL608DMX-RGB Edison RGB (me ngjyra të plota) S10/F40 Tension konstant Kontrollues DMX 24 VDC Paralele Kabllo 1.1M 4X0.5mm² 6.5 W N/A 93X70X112 N/A
PL608DMX-RGBW Edison RGBW (me ngjyra të plota) S10/F40 Tension konstant Kontrollues DMX 24 VDC Paralele Kabllo 1.1M 4X0.5mm² 6.5 W N/A 93X70X112 N/A
Dekoder DMX i integruar *Mbështetje e të dhënave IES.
PL608
PL608-02

■ Harta e projektit


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Të gjitha produktet do të paketohen dhe dërgohen vetëm pasi të gjitha produktet të kenë kaluar teste të ndryshme të indeksit, dhe paketimi është gjithashtu pjesa më e rëndësishme që nuk mund të injorohet.Duke qenë se llambat prej çeliku inoks janë relativisht të rënda, ne zgjodhëm kartonin e valëzuar më të mirë dhe më të fortë për detajet e paketimit për t'u siguruar që produkti mund të mbrohet mirë nga goditjet ose goditjet gjatë transportit.Çdo produkt i Oubo korrespondon me një kuti të brendshme unike dhe do të zgjedhë llojin përkatës të paketimit sipas natyrës, gjendjes dhe peshës së mallrave të transportuara për të siguruar që çdo produkt të jetë i paketuar pa lënë një boshllëk midis kutisë dhe produktit është i fiksuar në kuti.Paketimi ynë i rregullt është kutia e brendshme e valëzuar kafe dhe kutia e jashtme e valëzuar kafe.Nëse klienti duhet të bëjë një kuti të veçantë ngjyrash për produktin, ne gjithashtu mund ta arrijmë atë, për sa kohë që ju informoni shitjet tona paraprakisht, ne do të bëjmë rregullimet përkatëse në fazën e hershme.

   

  Si një prodhues profesionist i llambave të jashtme inox, Eurborn ka grupin e vet të plotë të laboratorëve të testimit.Ne pothuajse nuk mbështetemi te palët e treta të kontraktuara, sepse ne tashmë kemi një seri të pajisjeve profesionale më të avancuara dhe më të kompletuara, dhe të gjitha pajisjet inspektohen dhe mirëmbahen rregullisht.Sigurohuni që të gjitha pajisjet të mund të funksionojnë normalisht dhe të bëni rregullimin dhe kontrollin në kohë të testeve të lidhura me produktin në herën e parë.

  Punëtoria Eurborn ka shumë makineri profesionale dhe pajisje eksperimentale si furrat me ngrohje me ajër, makineritë e deaerimit me vakum, dhomat e provës ultravjollcë UV, makinat e shënjimit me lazer, dhomat e testimit të temperaturës dhe lagështisë konstante, makineritë e testimit me spërkatje të kripës, sistemet e analizës së shpejtë të spektrit LED, shpërndarjen e intensitetit ndriçues sistemi i testimit (testi IES), furra e tharjes me UV dhe furra elektronike e tharjes me temperaturë konstante, etj. Ne mund të arrijmë një sistem gjithëpërfshirës të kontrollit të cilësisë për çdo produkt që prodhojmë.

  Çdo produkt do t'i nënshtrohet 100% testit elektronik të parametrave, 100% testit të plakjes dhe 100% testit të papërshkueshëm nga uji.Sipas përvojës shumëvjeçare të produktit, mjedisi me të cilin përballet produkti është qindra herë më i ashpër se dritat e brendshme për llambat e jashtme në tokë dhe nënujore prej çeliku inox.Ne e dimë mirë se një llambë mund të mos shohë asnjë problem në një periudhë të shkurtër kohore në mjedise të zakonshme.Për produktet e Eurborn, ne jemi më të veçantë për t'u siguruar që llamba mund të arrijë performancë të qëndrueshme pune afatgjatë në mjedise të ndryshme të vështira.Në një mjedis normal, testi ynë i mjedisit të simuluar është disa herë më i ashpër.Ky mjedis i ashpër mund të tregojë cilësinë e dritave LED për të siguruar që nuk ka produkte me defekt.Vetëm pas shqyrtimit përmes shtresave, Ober do të na dorëzojë produktet më të mira tek ne në dorën e klientit.

  测试

   

  Eurborn ka certifikata të kualifikuara si IP, CE, ROHS, patentë e paraqitjes dhe ISO, etj.
  Certifikata IP: Organizata Ndërkombëtare për Mbrojtjen e Llampave (IP) i klasifikon llambat sipas sistemit të tyre të kodimit IP për rezistente ndaj pluhurit, lëndë të huaja të ngurta dhe ndërhyrje të papërshkueshme nga uji.Për shembull, Eurborn prodhon kryesisht produkte të jashtme të tilla si dritat e varrosura dhe në tokë, dritat nënujore.Të gjitha dritat e jashtme prej çeliku inox plotësojnë IP68 dhe ato mund të përdoren në përdorim në tokë ose nën ujë.Certifikata CE e BE-së: Produktet nuk do të kërcënojnë kërkesat themelore të sigurisë për sigurinë e njerëzve, kafshëve dhe produkteve.Secili prej produkteve tona ka certifikatën CE.Certifikata ROHS: Është një standard i detyrueshëm i vendosur nga legjislacioni i BE-së.Emri i tij i plotë është "Direktiva për Kufizimin e Përdorimit të Disa përbërësve të rrezikshëm në pajisjet elektrike dhe elektronike".Përdoret kryesisht për të standardizuar materialet dhe standardet e procesit të produkteve elektrike dhe elektronike.Është më e favorshme për shëndetin e njeriut dhe mbrojtjen e mjedisit.Qëllimi i këtij standardi është të eliminojë plumbin, merkurin, kadmiumin, kromin gjashtëvalent, bifenilet e polibrominuara dhe eteret difenil të polibrominuar në produktet elektrike dhe elektronike.Për të mbrojtur më mirë të drejtat dhe interesat e produkteve tona, ne kemi certifikimin tonë të patentës së pamjes për shumicën e produkteve konvencionale.Certifikata ISO: Seria ISO 9000 është standardi më i famshëm midis shumë standardeve ndërkombëtare të vendosura nga ISO (Organizata Ndërkombëtare për Standardizim).Ky standard nuk është për të vlerësuar cilësinë e produktit, por për të vlerësuar kontrollin e cilësisë së produktit në procesin e prodhimit.Është një standard i menaxhimit organizativ.

  证书

   

  1. Trupi i llambës së produktit është prej çeliku inox SNS316L.Çelik inox 316 përmban Mo, i cili është më i mirë në rezistencë ndaj korrozionit sesa çelik inox 304 në mjedise me temperaturë të lartë.316 kryesisht zvogëlon përmbajtjen e Cr dhe rrit përmbajtjen e Ni dhe rrit Mo2%~3%.Prandaj, aftësia e tij kundër korrozionit është më e fortë se 304, e përshtatshme për t'u përdorur në kimikate, ujin e detit dhe mjedise të tjera.

  2. Burimi i dritës LED miraton markën CREE.CREE është një novator kryesor ndriçimi dhe prodhuesi gjysmëpërçues në treg.Avantazhi i çipit vjen nga materiali i karbitit të silikonit (SiC), i cili mund të përdorë më shumë energji në një hapësirë ​​të vogël, ndërsa krahason teknologjitë, materialet dhe produktet e tjera ekzistuese gjenerojnë më pak nxehtësi.CREE LED kombinon materialin InGaN me çip jashtëzakonisht efikas me energji dhe nënshtresën e pronarit G·SIC® të kompanisë në një, në mënyrë që LED me intensitet të lartë dhe efikasitet të lartë të arrijnë performancën më të mirë të kostos.

  3. Xhami miraton xhamin e rrëmbyer + pjesë të ekranit të mëndafshit, dhe trashësia e xhamit është 3-12 mm.

  4. Kompania ka zgjedhur gjithmonë nënshtresa alumini me përçueshmëri të lartë me përçueshmëri termike mbi 2.0WM/K.Nënshtresat e aluminit përdoren si materiale për shpërndarjen e drejtpërdrejtë të nxehtësisë për LED, të cilat janë të lidhura ngushtë me jetëgjatësinë e punës së LED-ve.Nënshtresa e aluminit me përçueshmëri të lartë termike ka aftësi të mirë përçueshmërie dhe shpërndarje të nxehtësisë, dhe është më i përshtatshëm për produktet që kërkojnë aftësi të larta të shpërndarjes së nxehtësisë, veçanërisht LED me fuqi të lartë.

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Shënim i rëndësishëm: Ne do t'i japim përparësi mesazheve që përfshijnë "Emri i kompanisë".Ju lutemi sigurohuni që ta lini këtë informacion me "pyetjen tuaj".Faleminderit!