• f5e4157711

Rreth Nesh

Kush jemi ne:

Eurborn është i vetmi prodhues kinez i përkushtuar për kërkimin, zhvillimin dhe prodhimin e ndriçimit të jashtëm nëntokësor dhe nënujor prej çeliku inox.Ndryshe nga furnitorët e tjerë që prodhojnë shumë lloje llambash, ne duhet të qëndrojmë të fokusuar për shkak të mjedisit të ashpër që sfidon produktin tonë.Produkti ynë duhet të jetë në gjendje të përballojë këto kushte dhe të performojë në mënyrë të përsosur pavarësisht nga sfida.Pra, ne duhet të bëjmë çdo përpjekje në çdo hap për të siguruar që produkti ynë do të funksionojë në kënaqësinë tuaj.

Duhet të jemi të rreptë në detaje.Konkurrentët tanë janë markat me famë ndërkombëtare.Pra, ne duhet të përshtatim cilësinë më të lartë në produktet tona me standardet e tyre.Megjithatë, ne nuk përputhen me çmimet e tyre.Ky është angazhimi ynë ndaj klientëve tanë, produkt me vlerë të lartë.

rseh

Pse na zgjodhet ne:

1: Ekipi ynë i R&D ka më shumë se 20 vjet përvojë në ndriçimin arkitektonik të jashtëm.Duke iu përgjigjur kërkesave të klientëve tanë, ne përfundojmë shpejt dhe në mënyrë efektive dizajnin ODM, OEM dhe ofrojmë mbështetje teknike profesionale për të përmbushur pritshmëritë.

2: Ne kemi prodhimin tonë të mykut në shtëpi.Jo si furnizuesit e tjerë që janë kontraktues ose palë të treta.

3: Nuk ka MOQ për shumicën e produkteve prej çeliku inox.

4: Ne ofrojmë çmime direkte nga fabrika.

5: Ne përputhemi plotësisht me standardet ndërkombëtare të inspektimit të cilësisë dhe inspektimet e përgjegjësisë sociale.

6: Ne bëjmë 100% testime dhe inspektime për plakjen, IP (i papërshkueshëm nga uji, pluhuri) dhe materialet.

7: Ne kemi certifikata për patentën e produktit.

8. Ne jemi të certifikuar CE, ROHS, ISO9001.

2020 është viti më i vështirë.Për t'i rikthyer shoqërisë dhe klientëve tanë, Eurborn përpiqet të ndihmojë të gjithë.Ne kemi dhuruar një sasi të madhe alkooli mjekësor dhe maska.Pavarësisht se çfarë lloj telashe, ne do të zgjedhim të luftojmë me JU së bashku.

Eurborn Co., Ltd was officially registered in 2006 (44)