Lajme

 • Stair light with only 12mm thickness -GL108

  Dritë shkalle me trashësi vetëm 12 mm -GL108

          Me procedura të plota dhe shkencore të menaxhimit me cilësi të lartë, cilësi të shkëlqyeshme dhe besime të shkëlqyera, ne kemi fituar një reputacion të mirë. Në të njëjtën kohë, Eurborn këmbëngul në inovacion të vazhdueshëm dhe prezanton këtë dritë nga drita më e hollë aktuale e Eurborn ...
  Lexo më shumë
 • 4 Kinds of Stair Lights

  4 lloje të dritave të shkallëve

  1. Nëse nuk është për argëtim, shtylla e dritës është me të vërtetë pa shije Të them të drejtën, llamba e shkallëve është ndoshta e njëjtë me ndriçimin e shtegut. Lampshtë llamba e parë në histori që përdoret si skenar për të menduar, sepse shkallët natën duhet të kenë drita, o ...
  Lexo më shumë
 • Fountain light – FL410/FL411

  Drita e shatërvanit - FL410 / FL411

  Që nga fillimi, Eurborn u përmbahet vlerave të "hapjes dhe ndershmërisë, ndarjes dhe fitimit, ndjekja e përsosmërisë, krijimi i vlerës", t'i përmbahet filozofisë së biznesit "integriteti dhe efikasiteti, orientimi tregtar, mënyra më e mirë, valvula më e mirë ". Ne besojmë ...
  Lexo më shumë
 • Eurborn Inground lights – Make your life better

  Dritat Eurborn Inground - Bëni jetën tuaj më të mirë

  Eurborn gjithmonë ka ndjekur frymën e ndërmarrjes së "Cilësisë, Efikasitetit, Inovacionit dhe Ndershmërisë". Eurborn ka departamentin e vet të mykut dhe departamentin e kërkimit dhe zhvillimit të teknologjisë. Të gjitha moulds janë prodhuar në vetvete, kështu që mund të kursejnë kohë të projektimit të produktit dhe c ...
  Lexo më shumë
 • SPOT LIGHT – Family Group

  DRITA SPOT - Grupi i Familjes

  ML1021, PL021, PL023 dhe PL026 janë një tjetër seri e famshme familjare. Nga artikulli, ju mund të shihni pamjen nga e vogla në të mëdha në mënyrë intuitive. Fuqia është nga 1W në 6W për zgjedhjen tuaj. Ky produkt është i drejtuar, prandaj është shumë i përdorur për të ndriçuar vatrat ...
  Lexo më shumë
 • BL100-Your Yachting Lighting Choice

  BL100-Zgjedhja juaj e ndriçimit të jahteve

  Duke kombinuar cilësi dhe pajisje të përparuar, menaxhim të kujdesshëm, etiketime të arsyeshme çmimesh, mbështetje të shkëlqyeshme dhe bashkëpunim të përpiktë me klientët, ne kemi qenë duke studjuar për t'u siguruar klientëve tanë produktet më të mira të imitimit. Insshtë ins ...
  Lexo më shumë
 • Let the greening and working environment merge

  Le të bashkohen gjelbërimi dhe mjedisi i punës

      Eurborn ka qenë gjithmonë e përkushtuar në mbrojtjen e mjedisit. Në çdo cep të zyrës sonë, vendosen bimë të ndryshme. Pjesa domethënëse është se çdo bimë dikur u braktis dhe më vonë u rikuperua nga menaxheri ynë për t'i lejuar ata të rilindnin mundësi ...
  Lexo më shumë
 • Star products — GL116 in ground lighting

  Produktet e yjeve - GL116 në ndriçimin e tokës

  Futja e ndriçimeve tona të vendosura në familje me grupe të nxehta, GL116, GL116C, GL116H, GL116Q, GL116SQ. Niveli, dhe ka 1W, 1.3W, 3W, 3.5W fuqi që ju të zgjidhni. Në të njëjtën kohë, në mënyrë që të përshtatet në mjedise të ndryshme përdorimi, mund të kontrollohet nga RGB ose DM ...
  Lexo më shumë
 • Underground Light—GL112 Announcement

  Dritë nëntokësore - GL112 Njoftim

  Lidhur me dritën nëntokësore / nënujore GL112, ju jeni në gjendje të zgjidhni fuqinë e 0.5W, 1W ose 1.3W për dritën e varrosur GL112. Materiali i përgjithshëm i produktit është bërë prej çeliku inox të gradës detare 316. E pajisur me rruaza llambë CREE të importuara nga Shtetet e Bashkuara ...
  Lexo më shumë
 • Eurborn – Fire drill, take precautions

  Eurborn - Stërvitje zjarri, merrni masa paraprake

  Ndërsa Eurborn përqendrohet në prodhimin e ndriçimit të ndryshëm, duke përfshirë dritën në tokë, dritën e murit, dritën Spike, etj, Eurborn nuk duhet kurrë të injorojë sigurinë e punonjësve. Prandaj, për të përmirësuar ndërgjegjësimin e punonjësve për sigurinë, Eurborn organizoi një stërvitje zjarri në 20 Prill për ...
  Lexo më shumë
 • Renewable resources Eurborn care about

  Burimet e rinovueshme Eurborn kujdeset për të

  Eurborn gjithmonë u ka kushtuar shumë rëndësi burimeve të rinovueshme të materialeve. Ne gjithmonë e kemi çmuar dhuratën e natyrës për njerëzimin. Për çelik inox tonë në natyrë ndriçimit dhe zhvillimin e ndriçimit LED, ne kemi qenë të angazhuar për të bërë produktet tona mo ...
  Lexo më shumë
 • Logo me lazer për ndriçim në tokë

  Në të kaluarën, simbolet mbi produktet ishin të shënuara me kodim të bojës, por shtypja e bojës jo vetëm që zbehet lehtë, por edhe relativisht jo-miqësore me mjedisin. Ajo gjithashtu gjeneron gaz të dëmshëm ...
  Lexo më shumë
12 Tjetra> >> Faqja 1/2