• asdada

Pyetjet e shpeshta të dritave të jashtme

Pyetjet e shpeshta

Pyetje: A keni një sasi minimale porosie?

Përgjigje: Po, ne kërkojmë që të gjitha porositë ndërkombëtare të kenë një sasi minimale të vazhdueshme të porosisë.Nëse jeni duke kërkuar të rishisni, por në sasi shumë më të vogla, ju rekomandojmë të shikoni faqen tonë të internetit.

Pyetje: A mund të kem një porosi mostër për dritë?

A: Po, ne mirëpresim porosinë e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë.

Pyetje: Cilat lloje të mënyrave të pagesës pranoni?

Përgjigje: Ju mund ta bëni pagesën në llogarinë tonë bankare, Western Union.30% depozitë paraprakisht, 70% bilanc përpara transportit.

Pyetje: A janë miratuar dritat tuaja ETL?

Përgjigje: Po, ne gjithashtu kemi certifikata UL, CE, ROHS, ISO, etj. dhe këtë mund ta prisni nga të gjitha dritat.Ne gjithashtu mund të ofrojmë shumicën e dokumentacionit për ju nëse keni nevojë.

Pyetje: A është në rregull të laseroj logon time në produktin e lehtë?

A: Po.Ju lutemi na informoni zyrtarisht përpara prodhimit tonë dhe konfirmoni dizajnin së pari bazuar në mostrën tonë.

Pyetje: Cila është koha mesatare e prodhimit?

Përgjigje: Për mostrat, koha e drejtimit është rreth 7 ditë.Për prodhimin masiv, koha e dërgimit është 20-30 ditë pas marrjes së pagesës së depozitës.Afatet bëhen efektive kur (1) ne kemi marrë depozitën tuaj dhe (2) kemi miratimin tuaj përfundimtar për produktet tuaja.Nëse kohët tona të ofrimit nuk funksionojnë me afatin tuaj, ju lutemi kaloni kërkesat tuaja me shitjen tuaj.Në të gjitha rastet ne do të përpiqemi të plotësojmë nevojat tuaja.Në shumicën e rasteve ne jemi në gjendje ta bëjmë këtë.

Pyetje: A ofroni garanci për produktet?

A: Po.Eurborn ofron një garanci dy vjeçare nga data e blerjes.Nëse pajisjet tuaja të dritës kanë probleme brenda periudhës së garancisë, ju lutemi na kontaktoni me fotografi dhe numrin tuaj të porosisë.Nëse dëshironi të mësoni më shumë rreth garancisë, ju lutemiKliko këtu.

Pyetje: A garantoni shpërndarje të sigurt dhe të sigurt të produkteve?

Përgjigje: Po, ne përdorim gjithmonë paketim eksporti me cilësi të lartë.Paketa jonë standarde është kutia me ngjyrë kafe natyrale.Kërkesat e paketimit të specializuar dhe paketimit jo standard mund të kenë një tarifë shtesë.

Pyetje: Po për tarifat e transportit?

A: Kostoja e transportit varet nga mënyra që zgjidhni për të marrë mallrat.Express është zakonisht mënyra më e shpejtë, por edhe më e shtrenjtë.Transporti detar është zgjidhja më e mirë për shuma të mëdha.Saktësisht tarifat e transportit mund t'ju japim vetëm nëse dimë detajet e sasisë, peshës dhe mënyrës.Ju lutemi na kontaktoni për informacione të mëtejshme.

DËSHIRONI TË PUNONI ME NE?