• f5e4157711

Drita spot PL021

Përshkrim i shkurtër:

Instalim i montuar në sipërfaqe në miniaturë prej çeliku inox i gradës detare 316 i plotë me paketën integrale CREE LED. Xham i temperuar, instalim i vlerësuar me IP68 duke lejuar zhytjen në ujë, duke mohuar kështu çështjet e zakonshme që vijnë nga mungesa e kullimit të tokës. burimi siguron mbrojtje të fuqishme kundër hyrjes së ujit. produkti shkon i ftohtë duke përmbushur të gjitha kërkesat e temperaturës së prekjes. Ideale si një dritë shënuese miniaturë e montuar në sipërfaqe. Mini ndriçim spot i montuar në tokë me një udhëheqës dhe fuqia është 1W. Aplikimi i produktit është fleksibël, ka një larmi të temperaturave të ngjyrave që klientët të zgjedhin. Shtë i përshtatshëm për tu instaluar në parqe, oborre, kopshte, pishina private, vila, mure të brendshme dhe të jashtme. Mund të përdoret si një aplikim për dritën e papërshkueshme nga uji, dritat e ujëvarave, dritën me thumba çeliku inox.


PL021

Detaje të Produktit

Transporti dhe paketimi

Testimi i produktit

Certifikata

Ne jemi ndryshe

Etiketat e produkteve

Qitje fizike

1

PËRSHKRIM

Burimi i dritës LED LED me fuqi të lartë
Ngjyra e dritës RGB, CW.WW, NW, e kuqe, jeshile, blu, qelibar
Materiali SUS316
Optikë S12 ° / F45 °
Fuqia 1W
Furnizimi me energji elektrike N / A
Dimensioni 60X60X78
Pesha 500g
Vlerësimi i IP IP68
Miratimet CE.RoHS, IP
Temperatura e ambientit -2O ° C ~ + 45 ° C
Jeta mesatare 50,000 orë
Aksesorë (Opsionale) N / A
Aplikimet Indoor / Outdoor / Peisazhi / Zhytja

PL021 LEHTA SPOT

NUMRI I MODELIT. Markë LED Ngjyrë RREZI Modaliteti i energjisë Hyrja Instalimet elektrike Kabllo Fuqia Fluksi ndriçues Dimensioni Madhësia e stërvitjes
PL021 KREU CW, WW, NW, E kuqe, jeshile, blu, qelibar 12/45 Rryma konstante 350mA Seria Kabllo 3M 2X0.75 mm² 1W 100LM 60X60X78 N / A
PL021D KREU CW, WW, NW, jeshile e kuqe, blu, qelibar 12/45 Tension i vazhdueshëm 24VDC Paralele Kabllo 3M 2X0.75 mm² 1.3W 100LM 60X60X78 N / A
PL021RGB Edison RGB 45 Rryma konstante 350mA Seria Kabëll 2x3M 4X0.5 mm² 3W N / A 60X60X78 N / A
PL021DMX-RGB Edison RGB 45 Tension i vazhdueshëm Kontrolluesi 24VDC DMX Paralele Kabëll 1.1M 4X0.5mm² 3.5W N / A 60X60X78 N / A
* Mbështetja e të dhënave IES.
PL021-1
PL021-2

Harta e projektit


 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Të gjitha produktet do të paketohen dhe transportohen vetëm pasi të gjitha produktet të kenë kaluar teste të ndryshme indeksi, dhe paketimi është gjithashtu pjesa më e rëndësishme që nuk mund të injorohet. Meqenëse llambat prej çeliku të pandryshkshëm janë relativisht të rënda, ne zgjodhëm kartonin më të mirë dhe më të vështirë të valëzuar për detajet e paketimit për të siguruar që produkti të mbrohet mirë nga ndikimi ose gunga gjatë transportit. Çdo produkt i Oubo korrespondon me një kuti unike të brendshme dhe do të zgjedhë llojin përkatës të paketimit në përputhje me natyrën, gjendjen dhe peshën e mallrave të transportuar për të siguruar që secili produkt të jetë i paketuar pa lënë një hendek midis kutisë dhe produkti të jetë i fiksuar kuti Paketimi ynë i rregullt është kuti e brendshme e valëzuar me ngjyrë kafe dhe kuti e jashtme e valëzuar me ngjyrë kafe. Nëse konsumatori ka nevojë të bëjë një kuti specifike me ngjyra për produktin, ne gjithashtu mund ta arrijmë atë, për sa kohë që ju informoni shitjet tona paraprakisht, ne do të bëjmë rregullimet përkatëse në fazën e hershme.

   

  Si prodhues profesional i llambave të çelikut të hapur, Eurborn ka kompletin e vet të plotë të laboratorëve të testimit. Ne vështirë se mbështetemi tek palët e treta të jashtme, sepse tashmë kemi një seri të pajisjeve profesionale më të përparuara dhe të plota, dhe të gjitha pajisjet inspektohen dhe mirëmbahen rregullisht. Sigurohuni që të gjitha pajisjet mund të funksionojnë normalisht dhe bëni rregullimin dhe kontrollin në kohë të testeve të lidhura me produktet në kohën e parë.

  Punëtoria Eurborn ka shumë makina profesionale dhe pajisje eksperimentale të tilla si furrat e nxehta me ajër, makinat e deaerimit të vakumit, dhomat e provës ultraviolet UV, makinat e shënjimit me lazer, dhomat e provës së temperaturës dhe lagështisë, makinat e provës së llakut të kripës, sistemet e shpejta të analizës së spektrit LED, shpërndarja e intensitetit të dritës sistemi i provës (testi IES), furra shëruese UV dhe furra elektronike e tharjes me temperaturë konstante, etj. Ne mund të arrijmë një sistem gjithëpërfshirës të kontrollit të cilësisë për çdo produkt që prodhojmë.

  Secili produkt do t’i nënshtrohet 100% testit të parametrave elektronikë, 100% testit të plakjes dhe 100% testit të papërshkueshëm nga uji. Sipas përvojës shumë vjeçare të produktit, ambienti me të cilin përballet produkti është qindra herë më i ashpër sesa dritat e brendshme për llambat e çelik inox në tokë dhe nën ujë. Ne e dimë mirë që një llambë mund të mos shohë probleme brenda një periudhe të shkurtër kohe në mjedise të zakonshme. Për produktet e Eurborn, ne jemi më të vecantë për të siguruar që llamba mund të arrijë një performancë të qëndrueshme afatgjatë të punës në mjedise të ndryshme të vështira. Në një mjedis normal, testi ynë i mjedisit të simuluar është disa herë më i ashpër. Ky mjedis i ashpër mund të tregojë cilësinë e dritave LED për të siguruar që nuk ka produkte të dëmtuar. Vetëm pas shqyrtimit përmes shtresave, Ober do të na dorëzojë produktet më të mira dora e klientit.

  测试

   

  Eurborn ka certifikata të kualifikuara si IP, CE, ROHS, patentë për pamjen dhe ISO, etj.
  Certifikata IP: Organizata Ndërkombëtare e Mbrojtjes së Llambave (IP) klasifikon llambat sipas sistemit të tyre të kodimit IP për ndërhyrje të papërshkueshme nga pluhuri, lëndë të huaj të ngurtë dhe të papërshkueshme nga uji. Për shembull, Eurborn kryesisht prodhon produkte të jashtme të tilla si dritat e varrosura dhe në tokë, dritat nën ujë. Të gjitha dritat e çelikit në natyrë plotësojnë IP68, dhe ato mund të përdoren në përdorim në tokë ose përdorim nën ujë. Certifikata e BE-së CE: Produktet nuk do të kërcënojnë kërkesat themelore të sigurisë së sigurisë njerëzore, shtazore dhe të produkteve. Secili prej produkteve tona ka certifikim CE. Certifikata ROHS: isshtë një standard i detyrueshëm i vendosur nga legjislacioni i BE-së. Emri i tij i plotë është "Direktiva për Kufizimin e Përdorimit të Disa Përbërësve të Rrezikshëm në Pajisjet Elektrike dhe Elektronike". Përdoret kryesisht për të standardizuar materialin dhe standardet e procesit të produkteve elektrike dhe elektronike. Isshtë më e favorshme për shëndetin e njeriut dhe mbrojtjen e mjedisit. Qëllimi i këtij standardi është të eleminojë plumbin, zhivën, kadmiumin, kromin gjashtëvalent, bifenilet polibrominuar dhe eterët difenil polibrominuar në produktet elektrike dhe elektronike. Në mënyrë që të mbrojmë më mirë të drejtat dhe interesat e produkteve tona, ne kemi vetë çertifikimin e patentës së pamjes për shumicën e produkteve konvencionale. Certifikata ISO: Seria ISO 9000 është standardi më i famshëm midis shumë standardeve ndërkombëtare të vendosura nga ISO (Organizata Ndërkombëtare për Standardizim). Ky standard nuk është për të vlerësuar cilësinë e produktit, por për të vlerësuar kontrollin e cilësisë së produktit në procesin e prodhimit. Isshtë një standard i menaxhimit organizativ.

  证书

   

  1. Trupi i llambës së produktit është bërë nga çelik inox SNS316L. 316 çelik inox përmban Mo, i cili është më i mirë në rezistencën ndaj korrozionit sesa 304 çelik në ambiente me temperaturë të lartë. 316 kryesisht zvogëlon përmbajtjen e Cr dhe rrit përmbajtjen e Ni dhe rrit Mo2% ~ 3%. Prandaj, aftësia e tij anti-korrozive është më e fortë se 304, e përshtatshme për përdorim në kimikate, ujë deti dhe mjedise të tjera.

  2. Burimi i dritës LED miraton markën CREE. CREE është një novator kryesor i ndriçimit dhe prodhues i gjysmëpërçuesve në treg. Avantazhi i çipit vjen nga materiali i karabit silic (SiC), i cili mund të përdorë më shumë energji në një hapësirë ​​të vogël, ndërsa krahason Teknologjitë, materialet dhe produktet e tjera ekzistuese gjenerojnë më pak nxehtësi. CREE LED kombinon materialin jashtëzakonisht me efikasitet energjetik InGaN dhe nënshtresën e pronarit të kompanisë G · SIC® në një, në mënyrë që LED-et me intensitet të lartë dhe me efikasitet të lartë të arrijnë performancën më të mirë të kostos.

  3. Xhami miraton gotë të zbutur + pjesë të ekranit të mëndafshit dhe trashësia e qelqit është 3-12 mm.

  4. Kompania gjithmonë ka zgjedhur nënshtresa alumini me përçueshmëri të lartë me përçueshmëri termike mbi 2.0WM / K. Nënshtresat e aluminit përdoren si materiale direkte për shpërndarjen e nxehtësisë për LED-të, të cilat janë të lidhura ngushtë me jetën e punës së LED-ve. Nënshtresa e aluminit me përçueshmëri të lartë termike ka aftësi të mirë përçuese dhe shpërndarje të nxehtësisë dhe është më e përshtatshme për produktet që kërkojnë aftësi të larta të shpërndarjes së nxehtësisë, veçanërisht LED me fuqi të lartë.

 • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni

  Shënim i rëndësishëm: Ne do t'i japim përparësi mesazheve që përfshijnë "Emri i kompanisë". Ju lutemi sigurohuni që ta lini këtë informacion me "pyetjen tuaj". Faleminderit!