• f5e4157711

GL166 në tokë

Përshkrim i shkurtër:

Pajisje sipërfaqësore të përmasave të mesme të kompletuara me paketë integrale CREE XPE (6 copë LED) dhe opsione fasule 10/40 gradë. Xhami i zbutur, konstruksion detar i klasës 316 prej çeliku inox i vlerësuar tolP68. Instalimi i projektimit të fshehur dhe të ngulitur. Asnjë nyje mekanike me burimin e dritës siguron mbrojtje të fortë kundër ujit hyrje .Produkti funksionon i ftohtë duke përmbushur të gjitha kërkesat e temperaturës së prekjes.Opsionet e drejtuesit të linjës 350 mA përfshijnë zgjidhje me ndërprerës, rrjet, 1-10 V dhe DALI. Fuqia 6 W me ndriçim 600.Madhësia e produktit është 96x47 mm.Dritat e jashtme LED përdoren gjerësisht në lëndina, ndriçimin e oborrit, rrugët e këmbësorëve.dizajn individual i vrimës së vidës për të garantuar sigurinë e produktit dhe për të shmangur rrezikun e vjedhjes.Kjo është një llambë radiale që lëshon dritë.Forma e llambës mund të zgjidhet sipas nevojave të projektimit.Xhami i kalitur me qëndrueshmëri të lartë e bën produktin të fortë në transmetimin e dritës.


GL166

Detajet e produktit

Transporti dhe paketimi

Testimi i produktit

Certifikata

Ne jemi ndryshe

Etiketat e produktit

Qitje fizike

1

PËRSHKRIM

Burimi i dritës LED LED me fuqi të lartë
Ngjyra e çelur RGB, CW.WW, NW, E kuqe, Jeshile, Blu, Qelibar
Materiali SUS316
Optika S1O° / F40°
Fuqia 6W
Furnizimi me energji elektrike N/A
Dimensioni D96X47
Pesha 94Og
Vlerësimi IP IP68
Miratimet CE.RoHS,IP
Temperatura e ambientit -2O°C 2 +45°C
Jetë mesatare 5O,OOOHrs
Aksesorë (opsionale) po
Aplikacionet Brenda / Jashtë / Peizazh / Nëndetëse

GL166 DRITA TOKËSORE

NUMRI I MODELIT. Markë LED Ngjyrë TRARE PowerMode Input Instalime elektrike Kabllo Fuqia Fluksi i ndritshëm Dimensioni Madhësia e stërvitjes
GL166 CREE CW.WW, NW, E kuqe jeshile, Blu, Qelibar S10/F40 Rryma konstante 350 mA Seria Kabllo 3M 2X0.75mm² 6W 600 LM D96X47 D85
GL166D CREE CW, WW, NW, Kuqe Jeshile, Blu, Qelibar S10/F40 Tension konstant 24 VDC Paralele Kabllo 3M 2X0.75mm² 6.5 W 600 LM D96X47 D85
GL166RGB CREE 2R+2G+2B S10/F40 Rryma konstante 350 mA Seria Kabllo 2x3M 4X0.5mm² 6W N/A D96X47 D85
GL166DMX-RGB CREE 2R+2G+2B S10/F40 Tension konstant Kontrolluesi DMX 24 VDC Paralele Kabllo 1.1M4X0.5mm² 6.5 W N/A D96X47 D85
GL166DMX-RGB Edison RGB (me ngjyra të plota) S10/F40 Tension konstant Kontrolluesi DMX 24 VDC Paralele Kabllo 1.1M4X0.5mm² 6.5 W N/A D96X47 D85
GL166DMX-RGBW Edison RGBW (me ngjyra të plota) S10/F40 Tension konstant Kontrolluesi DMX 24 VDC Paralele Kabllo 1-1M4X0.5mm² 6.5 W N/A D96X47 D85
Dekoder DMX i integruar *Të dhënat IES.mbështetje.
GL166-2
GL166-1

■ Harta e projektit


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Të gjitha produktet do të paketohen dhe dërgohen vetëm pasi të gjitha produktet të kenë kaluar teste të ndryshme të indeksit, dhe paketimi është gjithashtu pjesa më e rëndësishme që nuk mund të injorohet.Duke qenë se llambat prej çeliku inoks janë relativisht të rënda, ne zgjodhëm kartonin e valëzuar më të mirë dhe më të fortë për detajet e paketimit për t'u siguruar që produkti mund të mbrohet mirë nga goditjet ose goditjet gjatë transportit.Çdo produkt i Oubo korrespondon me një kuti të brendshme unike dhe do të zgjedhë llojin përkatës të paketimit sipas natyrës, gjendjes dhe peshës së mallrave të transportuara për të siguruar që çdo produkt të jetë i paketuar pa lënë një boshllëk midis kutisë dhe produktit është i fiksuar në kuti.Paketimi ynë i rregullt është kutia e brendshme e valëzuar kafe dhe kutia e jashtme e valëzuar kafe.Nëse klienti duhet të bëjë një kuti të veçantë ngjyrash për produktin, ne gjithashtu mund ta arrijmë atë, për sa kohë që ju informoni shitjet tona paraprakisht, ne do të bëjmë rregullimet përkatëse në fazën e hershme.

   

  Si një prodhues profesionist i llambave të jashtme inox, Eurborn ka grupin e vet të plotë të laboratorëve të testimit.Ne pothuajse nuk mbështetemi te palët e treta të kontraktuara, sepse ne tashmë kemi një seri të pajisjeve profesionale më të avancuara dhe më të kompletuara, dhe të gjitha pajisjet inspektohen dhe mirëmbahen rregullisht.Sigurohuni që të gjitha pajisjet të mund të funksionojnë normalisht dhe të bëni rregullimin dhe kontrollin në kohë të testeve të lidhura me produktin në herën e parë.

  Punëtoria Eurborn ka shumë makineri profesionale dhe pajisje eksperimentale si furrat me ngrohje me ajër, makineritë e deaerimit me vakum, dhomat e provës ultravjollcë UV, makinat e shënjimit me lazer, dhomat e testimit të temperaturës dhe lagështisë konstante, makineritë e testimit me spërkatje të kripës, sistemet e analizës së shpejtë të spektrit LED, shpërndarjen e intensitetit ndriçues sistemi i testimit (testi IES), furra e tharjes me UV dhe furra elektronike e tharjes me temperaturë konstante, etj. Ne mund të arrijmë një sistem gjithëpërfshirës të kontrollit të cilësisë për çdo produkt që prodhojmë.

  Çdo produkt do t'i nënshtrohet 100% testit elektronik të parametrave, 100% testit të plakjes dhe 100% testit të papërshkueshëm nga uji.Sipas përvojës shumëvjeçare të produktit, mjedisi me të cilin përballet produkti është qindra herë më i ashpër se dritat e brendshme për llambat e jashtme në tokë dhe nënujore prej çeliku inox.Ne e dimë mirë se një llambë mund të mos shohë asnjë problem në një periudhë të shkurtër kohore në mjedise të zakonshme.Për produktet e Eurborn, ne jemi më të veçantë për t'u siguruar që llamba mund të arrijë performancë të qëndrueshme pune afatgjatë në mjedise të ndryshme të vështira.Në një mjedis normal, testi ynë i mjedisit të simuluar është disa herë më i ashpër.Ky mjedis i ashpër mund të tregojë cilësinë e dritave LED për të siguruar që nuk ka produkte me defekt.Vetëm pas shqyrtimit përmes shtresave, Ober do të na dorëzojë produktet më të mira tek ne në dorën e klientit.

  测试

   

  Eurborn ka certifikata të kualifikuara si IP, CE, ROHS, patentë e paraqitjes dhe ISO, etj.
  Certifikata IP: Organizata Ndërkombëtare për Mbrojtjen e Llampave (IP) i klasifikon llambat sipas sistemit të tyre të kodimit IP për rezistente ndaj pluhurit, lëndë të huaja të ngurta dhe ndërhyrje të papërshkueshme nga uji.Për shembull, Eurborn prodhon kryesisht produkte të jashtme të tilla si dritat e varrosura dhe në tokë, dritat nënujore.Të gjitha dritat e jashtme prej çeliku inox plotësojnë IP68 dhe ato mund të përdoren në përdorim në tokë ose nën ujë.Certifikata CE e BE-së: Produktet nuk do të kërcënojnë kërkesat themelore të sigurisë për sigurinë e njerëzve, kafshëve dhe produkteve.Secili prej produkteve tona ka certifikatën CE.Certifikata ROHS: Është një standard i detyrueshëm i vendosur nga legjislacioni i BE-së.Emri i tij i plotë është "Direktiva për Kufizimin e Përdorimit të Disa përbërësve të rrezikshëm në pajisjet elektrike dhe elektronike".Përdoret kryesisht për të standardizuar materialet dhe standardet e procesit të produkteve elektrike dhe elektronike.Është më e favorshme për shëndetin e njeriut dhe mbrojtjen e mjedisit.Qëllimi i këtij standardi është të eliminojë plumbin, merkurin, kadmiumin, kromin gjashtëvalent, bifenilet e polibrominuara dhe eteret difenil të polibrominuar në produktet elektrike dhe elektronike.Për të mbrojtur më mirë të drejtat dhe interesat e produkteve tona, ne kemi certifikimin tonë të patentës së pamjes për shumicën e produkteve konvencionale.Certifikata ISO: Seria ISO 9000 është standardi më i famshëm midis shumë standardeve ndërkombëtare të vendosura nga ISO (Organizata Ndërkombëtare për Standardizim).Ky standard nuk është për të vlerësuar cilësinë e produktit, por për të vlerësuar kontrollin e cilësisë së produktit në procesin e prodhimit.Është një standard i menaxhimit organizativ.

  证书

   

  1. Trupi i llambës së produktit është prej çeliku inox SNS316L.Çelik inox 316 përmban Mo, i cili është më i mirë në rezistencë ndaj korrozionit sesa çelik inox 304 në mjedise me temperaturë të lartë.316 kryesisht zvogëlon përmbajtjen e Cr dhe rrit përmbajtjen e Ni dhe rrit Mo2%~3%.Prandaj, aftësia e tij kundër korrozionit është më e fortë se 304, e përshtatshme për t'u përdorur në kimikate, ujin e detit dhe mjedise të tjera.

  2. Burimi i dritës LED miraton markën CREE.CREE është një novator kryesor ndriçimi dhe prodhuesi gjysmëpërçues në treg.Avantazhi i çipit vjen nga materiali i karbitit të silikonit (SiC), i cili mund të përdorë më shumë energji në një hapësirë ​​të vogël, ndërsa krahason teknologjitë, materialet dhe produktet e tjera ekzistuese gjenerojnë më pak nxehtësi.CREE LED kombinon materialin InGaN me çip jashtëzakonisht efikas me energji dhe nënshtresën e pronarit G·SIC® të kompanisë në një, në mënyrë që LED me intensitet të lartë dhe efikasitet të lartë të arrijnë performancën më të mirë të kostos.

  3. Xhami miraton xhamin e rrëmbyer + pjesë të ekranit të mëndafshit, dhe trashësia e xhamit është 3-12 mm.

  4. Kompania ka zgjedhur gjithmonë nënshtresa alumini me përçueshmëri të lartë me përçueshmëri termike mbi 2.0WM/K.Nënshtresat e aluminit përdoren si materiale për shpërndarjen e drejtpërdrejtë të nxehtësisë për LED, të cilat janë të lidhura ngushtë me jetëgjatësinë e punës së LED-ve.Nënshtresa e aluminit me përçueshmëri të lartë termike ka aftësi të mirë përçueshmërie dhe shpërndarje të nxehtësisë, dhe është më i përshtatshëm për produktet që kërkojnë aftësi të larta të shpërndarjes së nxehtësisë, veçanërisht LED me fuqi të lartë.

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Shënim i rëndësishëm: Ne do t'i japim përparësi mesazheve që përfshijnë "Emri i kompanisë".Ju lutemi sigurohuni që ta lini këtë informacion me "pyetjen tuaj".Faleminderit!