• f5e4157711

Në tokë GL112H

Përshkrim i shkurtër:

Instalim i vendosur në miniaturë i plotë me Paketën integrale CREE LED dhe opsionet e rrezes 20/60 gradë. Xhami i zbutur me ultra shkëlqim të dritës, drita tokësore IP68 është bërë prej çeliku inox Grade 316. Gjurma e produktit me diametër 23 mm siguron zbatim të gjithanshëm. zgjidhje me dritë të ndërprerë, 1-10V dhe DALI. Megjithëse kjo ndriçim i jashtëm i zhytur është me përmasa të vogla, nuk ndikon në kontrollin fleksibël të temperaturës së ngjyrave të këtij produkti, duke e bërë mjedisin më të pasur. Kjo mini llambë nëntokësore fsheh rruazat e llambës dhe ka një dizajn delikat. Shthurja e zezë mund të zvogëlojë shumë shkëlqimin e dritës nga llamba. Për dizajnin, ne gjithashtu kemi kapakun e llambës që ka formë katrore dhe madhësia është vetëm madhësia e mozaikut. Prandaj, ky produkt është më i përshtatshëm për sheshe të errëta në tokë, oborre dhe mure të jashtme të qendrave tregtare. Ne përdorëm gati 50,000 copë të këtij produkti për të dekoruar murin e jashtëm të qendrës tregtare në shkallë të gjerë Shenzhen Gemdale Parkway, dhe e gjithë ndërtesa u bë një pikë referimi në zonë.


GL112H

Detaje të Produktit

Transporti dhe paketimi

Testimi i produktit

Certifikata

Ne jemi ndryshe

Etiketat e produkteve

Qitje fizike

PËRSHKRIM

Burimi i dritës LED LED me fuqi të lartë
Ngjyra e dritës CW.WW, NW, e Kuqe, e Gjelbër, e Kaltër, qelibar
Materiali SUS316
Optikë S2O ° / F6O °
Fuqia 1W
Furnizimi me energji elektrike N / A
Dimensioni D23X4O
Pesha 6Og
Vlerësimi i IP IP68
Miratimet CE, RoHS, IP
Temperatura e ambientit -2O ° C ~ + 45 ° C
Jeta mesatare 5O, OOOHrs
Aksesorë (Opsionale) po
Aplikimet Indoor / Outdoor / Peisazhi / Zhytja

Drita e tokës GL112H

Numri i modelit. Markë LED Ngjyrë Rreze Modaliteti i energjisë Hyrja Instalimet elektrike Kabllo Fuqia Fluksi ndriçues Dimensioni Madhësia e stërvitjes
GL112H KREU CW, WW, NW, jeshile e kuqe, blu, qelibar S20 / F60 Rryma konstante 350mA Seria Kabllo 1.1M 2X0.4MM² 1W 100LM D23X40 D19
GL112HD KREU CW, WW, NW, jeshile e kuqe, blu, qelibar S20 / F60 Tension i vazhdueshëm 24VDC Paralele Kabllo 1.1M 2X0.4MM² 1.3W 100LM D23x45 D19
* Mbështetja e të dhënave IES.
GL112H-1

Harta e projektit

GL112,GL112H

 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Të gjitha produktet do të paketohen dhe transportohen vetëm pasi të gjitha produktet të kenë kaluar teste të ndryshme indeksi, dhe paketimi është gjithashtu pjesa më e rëndësishme që nuk mund të injorohet. Meqenëse llambat prej çeliku të pandryshkshëm janë relativisht të rënda, ne zgjodhëm kartonin më të mirë dhe më të vështirë të valëzuar për detajet e paketimit për të siguruar që produkti të mbrohet mirë nga ndikimi ose gunga gjatë transportit. Çdo produkt i Oubo korrespondon me një kuti unike të brendshme dhe do të zgjedhë llojin përkatës të paketimit në përputhje me natyrën, gjendjen dhe peshën e mallrave të transportuar për të siguruar që secili produkt të jetë i paketuar pa lënë një hendek midis kutisë dhe produkti të jetë i fiksuar kuti Paketimi ynë i rregullt është kuti e brendshme e valëzuar me ngjyrë kafe dhe kuti e jashtme e valëzuar me ngjyrë kafe. Nëse konsumatori ka nevojë të bëjë një kuti specifike me ngjyra për produktin, ne gjithashtu mund ta arrijmë atë, për sa kohë që ju informoni shitjet tona paraprakisht, ne do të bëjmë rregullimet përkatëse në fazën e hershme.

   

  Si prodhues profesional i llambave të çelikut të hapur, Eurborn ka kompletin e vet të plotë të laboratorëve të testimit. Ne vështirë se mbështetemi tek palët e treta të jashtme, sepse tashmë kemi një seri të pajisjeve profesionale më të përparuara dhe të plota, dhe të gjitha pajisjet inspektohen dhe mirëmbahen rregullisht. Sigurohuni që të gjitha pajisjet mund të funksionojnë normalisht dhe bëni rregullimin dhe kontrollin në kohë të testeve të lidhura me produktet në kohën e parë.

  Punëtoria Eurborn ka shumë makina profesionale dhe pajisje eksperimentale të tilla si furrat e nxehta me ajër, makinat e deaerimit të vakumit, dhomat e provës ultraviolet UV, makinat e shënjimit me lazer, dhomat e provës së temperaturës dhe lagështisë, makinat e provës së llakut të kripës, sistemet e shpejta të analizës së spektrit LED, shpërndarja e intensitetit të dritës sistemi i provës (testi IES), furra shëruese UV dhe furra elektronike e tharjes me temperaturë konstante, etj. Ne mund të arrijmë një sistem gjithëpërfshirës të kontrollit të cilësisë për çdo produkt që prodhojmë.

  Secili produkt do t’i nënshtrohet 100% testit të parametrave elektronikë, 100% testit të plakjes dhe 100% testit të papërshkueshëm nga uji. Sipas përvojës shumë vjeçare të produktit, ambienti me të cilin përballet produkti është qindra herë më i ashpër sesa dritat e brendshme për llambat e çelik inox në tokë dhe nën ujë. Ne e dimë mirë që një llambë mund të mos shohë probleme brenda një periudhe të shkurtër kohe në mjedise të zakonshme. Për produktet e Eurborn, ne jemi më të vecantë për të siguruar që llamba mund të arrijë një performancë të qëndrueshme afatgjatë të punës në mjedise të ndryshme të vështira. Në një mjedis normal, testi ynë i mjedisit të simuluar është disa herë më i ashpër. Ky mjedis i ashpër mund të tregojë cilësinë e dritave LED për të siguruar që nuk ka produkte të dëmtuar. Vetëm pas shqyrtimit përmes shtresave, Ober do të na dorëzojë produktet më të mira dora e klientit.

  测试

   

  Eurborn ka certifikata të kualifikuara si IP, CE, ROHS, patentë për pamjen dhe ISO, etj.
  Certifikata IP: Organizata Ndërkombëtare e Mbrojtjes së Llambave (IP) klasifikon llambat sipas sistemit të tyre të kodimit IP për ndërhyrje të papërshkueshme nga pluhuri, lëndë të huaj të ngurtë dhe të papërshkueshme nga uji. Për shembull, Eurborn kryesisht prodhon produkte të jashtme të tilla si dritat e varrosura dhe në tokë, dritat nën ujë. Të gjitha dritat e çelikit në natyrë plotësojnë IP68, dhe ato mund të përdoren në përdorim në tokë ose përdorim nën ujë. Certifikata e BE-së CE: Produktet nuk do të kërcënojnë kërkesat themelore të sigurisë së sigurisë njerëzore, shtazore dhe të produkteve. Secili prej produkteve tona ka certifikim CE. Certifikata ROHS: isshtë një standard i detyrueshëm i vendosur nga legjislacioni i BE-së. Emri i tij i plotë është "Direktiva për Kufizimin e Përdorimit të Disa Përbërësve të Rrezikshëm në Pajisjet Elektrike dhe Elektronike". Përdoret kryesisht për të standardizuar materialin dhe standardet e procesit të produkteve elektrike dhe elektronike. Isshtë më e favorshme për shëndetin e njeriut dhe mbrojtjen e mjedisit. Qëllimi i këtij standardi është të eleminojë plumbin, zhivën, kadmiumin, kromin gjashtëvalent, bifenilet polibrominuar dhe eterët difenil polibrominuar në produktet elektrike dhe elektronike. Në mënyrë që të mbrojmë më mirë të drejtat dhe interesat e produkteve tona, ne kemi vetë çertifikimin e patentës së pamjes për shumicën e produkteve konvencionale. Certifikata ISO: Seria ISO 9000 është standardi më i famshëm midis shumë standardeve ndërkombëtare të vendosura nga ISO (Organizata Ndërkombëtare për Standardizim). Ky standard nuk është për të vlerësuar cilësinë e produktit, por për të vlerësuar kontrollin e cilësisë së produktit në procesin e prodhimit. Isshtë një standard i menaxhimit organizativ.

  证书

   

  1. Trupi i llambës së produktit është bërë nga çelik inox SNS316L. 316 çelik inox përmban Mo, i cili është më i mirë në rezistencën ndaj korrozionit sesa 304 çelik në ambiente me temperaturë të lartë. 316 kryesisht zvogëlon përmbajtjen e Cr dhe rrit përmbajtjen e Ni dhe rrit Mo2% ~ 3%. Prandaj, aftësia e tij anti-korrozive është më e fortë se 304, e përshtatshme për përdorim në kimikate, ujë deti dhe mjedise të tjera.

  2. Burimi i dritës LED miraton markën CREE. CREE është një novator kryesor i ndriçimit dhe prodhues i gjysmëpërçuesve në treg. Avantazhi i çipit vjen nga materiali i karabit silic (SiC), i cili mund të përdorë më shumë energji në një hapësirë ​​të vogël, ndërsa krahason Teknologjitë, materialet dhe produktet e tjera ekzistuese gjenerojnë më pak nxehtësi. CREE LED kombinon materialin jashtëzakonisht me efikasitet energjetik InGaN dhe nënshtresën e pronarit të kompanisë G · SIC® në një, në mënyrë që LED-et me intensitet të lartë dhe me efikasitet të lartë të arrijnë performancën më të mirë të kostos.

  3. Xhami miraton gotë të zbutur + pjesë të ekranit të mëndafshit dhe trashësia e qelqit është 3-12 mm.

  4. Kompania gjithmonë ka zgjedhur nënshtresa alumini me përçueshmëri të lartë me përçueshmëri termike mbi 2.0WM / K. Nënshtresat e aluminit përdoren si materiale direkte për shpërndarjen e nxehtësisë për LED-të, të cilat janë të lidhura ngushtë me jetën e punës së LED-ve. Nënshtresa e aluminit me përçueshmëri të lartë termike ka aftësi të mirë përçuese dhe shpërndarje të nxehtësisë dhe është më e përshtatshme për produktet që kërkojnë aftësi të larta të shpërndarjes së nxehtësisë, veçanërisht LED me fuqi të lartë.

 • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni

  Shënim i rëndësishëm: Ne do t'i japim përparësi mesazheve që përfshijnë "Emri i kompanisë". Ju lutemi sigurohuni që ta lini këtë informacion me "pyetjen tuaj". Faleminderit!