• f5e4157711

Контактирајте не

Адреса

Канцеларија за продажба: Соба 702, трговска зграда heе iangианг, бр. 430 авенија Донггуан, област Наншенг, град Донггуан, провинција Гуангдонг, Кина

Фабричка адреса: Не. 6, патот Хонгши, областа Лудонг, градот Хумен, градот Донггуан, провинцијата Гуангдонг, Кина.

Е-пошта

скајп

скајп: Меги@eurborn.com

WeChat

WeChat: 285921897

Телефон

Продажна канцеларија Тел: +86 769 23022798; Факс: +86 769 23022799

Фабрика Тел: +86 769 8523 2755; Факс: +86 769 8523 2835

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

** Важна забелешка: Weе дадеме приоритет на пораките што вклучуваат „Име на компанија“. Ве молиме, проверете дали оставете ги овие информации со „вашето прашање“. Благодарам