• f5e4157711

За нас

Кои сме ние:

Еурборн е единствениот кинески производител посветен на истражување, развој и производство на надворешно подземно и подводно осветлување од не'рѓосувачки челик. За разлика од другите добавувачи кои прават многу видови светилки, ние мора да останеме фокусирани поради суровата околина што го предизвикува нашиот производ. Нашиот производ мора да биде способен да ги прифати овие услови и да се претстави совршено, без оглед на предизвикот. Значи, мора да вложиме максимални напори на секој чекор за да осигураме дека нашиот производ ќе настапи на ваше задоволство.  

Мора да бидеме строги во деталите. Наши конкуренти се меѓународно реномирани брендови. Значи, мора да одговараме на највисокиот квалитет во нашите производи со нивните стандарди. Сепак, ние не одговараме на нивните цени. Ова е нашата посветеност кон нашите клиенти, производ со висока вредност.

rseh

Зошто да не изберете нас:

1: Нашиот тим за истражување и развој има повеќе од 20 години искуство на надворешно архитектонско осветлување. Одговарајќи на барањата на нашиот клиент, ние брзо и ефикасно го завршуваме ODM, OEM дизајнот и обезбедуваме професионална техничка поддршка за да одговориме на очекувањата.

2: Имаме сопствено производство на мувла во куќата. Не како другите добавувачи кои аутсорсинг или трети лица.

3: Нема MOQ за најмногу производи од не'рѓосувачки челик.

4: Ние нудиме директни фабрички цени.

5: Ние целосно ги исполнуваме меѓународните стандарди за проверка на квалитетот и инспекциите на општествената одговорност.

6: Ние правиме 100% тестирање и инспекции за стареење, IP (водоотпорен, водоотпорен) и материјали.

7: Имаме сертификати за патент на производи.

8. Ние сме сертифицирани со CE, ROHS, ISO9001.

2020 година е најтешката година. Со цел да им вратиме на општеството и нашите клиенти, Еурборн се обидува најдобро да им помогне на сите. Дониравме голема количина медицински алкохол и маски. Без оглед на каква мака, ние ќе избереме да се бориме заедно со ВАС заедно.

Eurborn Co., Ltd was officially registered in 2006 (44)